Pay Per Click Management

Sosyal Medya Reklamları Yönetimi

Tüm sosyal medya ağlarında sosyal medya reklamlarınızın yönetimini yapıyoruz. Sizi en etkili genişletilmiş kitleyle buluşturuyoruz..

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Sosyal Medya Reklamları tabi ki prestij, firma bilinirliğini arttırma ve para kazanma demektir. Eğer bir E-Ticaret Web Sitesi sahibiyseniz bu reklam ağının sizin satışlarınızı büyük oranda arttıracağını söylemeliyiz. İnternetin kullanım alanının %90'ının Sosyal Medya olduğunu biliyor muydunuz?

Tüm insanların gündelik hayatında kullandığı hatta ve hatta hiç yanından ayırmadığı tek şey akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar ile Sosyal Medya üzerinde sürekli paylaşımlar ve sürekli bir dolaşım halindedirler. Telefon üzerinden en çok Google, Facebook, İnstagram ve Youtube gibi Sosyal Medya alanlarına tıklama olmaktadır. Ayrıca internet reklamlarının en büyük kazandıran reklam türleri ve kaçınılmaz yanı telefon ve tablet duyarlı web siteleri ve telefona göre ayarlanmış reklamlardır.

Aramalara Göre Sosyal Medya Reklamları

Arama reklamları ile Sosyal Medya Reklamları arasında ki fark, Sosyal Medya'da kitlelere görüntülü olarak hitap edebilirsiniz ve akılda kalıcı reklamlar ile hem firma bilinirliği sağlayıp hem de geniş bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.

Nokta Atışı Reklamlar

Nokta atışı stratejilerimiz ile sosyal medyada en verim alabileceğiniz kitleyi belirliyoruz. Nasıl mı ? Facebook, Google, Youtube, İnstagram ve diğer Sosyal Medya Kanallarının Advertising(Reklam Yönetim Panelleri) bizlere kitle belirleme, alan belirleme, bölge belirleme ve ilgi alanı belirleme gibi seçenekleri sayesinde istediğiniz kitleye en verimli reklamları tasarlayıp verebiliriz.

Sosya Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi ile de destekleyerek internet üzerinde sizin firma isminizi yazan bir kişi web sitenize ulaşamasa bile illa ki bir sosyal medya hesabınıza ulaştırıyoruz. Bu size büyük bir artı sunmakta çünkü internet üzerinde web siteniz üst sıralara çıkmasa da sosyal medya gibi paylaşım alanlarında belirli paylaşımlar yaparak onların çıkmasını kolaylaştırıyoruz. Unutmayın sitenize gelen tıklama ile Facebook ya da İnstagram gibi Sosyal Medya Ağlarını geçmesi mümkün değildir..

Görüntülü Sosyal Medya Reklamları

Görüntülü Sosyal Medya Reklamları sayesinde müşterilerinizin aklında kalın ve hem kar oranınızı katlayın hem de firma bilinirliğinizi arttırın.

Video Sosyal Medya Reklamları

Video Sosyal Medya Reklamları ile müşterilerinize değişik reklam alanınında farklı stratejiler ile reklamlarınızı yapalım. Şu unutulmamalı ki insanlar en çok video izlemeyi severler. Youtube ve İnstagram üzerin de reklam ağınızı video üzerine de oluşturabiliriz. Video reklamlarımızı projelerimiz bölümünde bulabilirsiniz..

Google Adwords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube gibi tüm dev Sosyal Medya alanlarında reklamlarınızı yönetiyoruz..

Bir Kaç Projemiz

850+

Sosyal Medya Reklamları

213+

Arama Reklam Ağı Reklamları

17+

Video Reklamları

141+

Görüntülü Reklam Yönetimi

98+

Reklam Stratejilerimiz

315+

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Bizlere Buradan Ulaşabilirsiniz

Bize yazın ya da direkt olarak iletişime geçin

İnternet ve Sosyal Medya Reklamları bizden sorulur!

Müşteri Yorumları