Mobile Marketing Services

Mobil Uygulama (Mobil Application)

Çağın en büyük iki icadından biri olan akıllı telefonlar sayesinde internet reklamcılığı da oldukça yükselmiştir. İnternetten para kazanmanın yolları icadından sonra git gide büyümüştür ve büyümeye devam etmektedir. Bunlardan birisi de Mobil Uygulama'lardır.

IOS ve Android Marketleri adı altında iki(2) alanda gösterilen Mobil Uygulamalar e-Ticaret web sitelerinin vazgeçilmezleri arasındadır ve kurumsal web sitelerinin de prestijidir. Büyük oranda satışlarınızı ve iş kapasitenizi arttırmanız da çok büyük rol oynamaktadır Mobil Uygulamalar.

IOS Mobil Uygulamalar

IOS Mobil Uygulamalar bilindiği üzere Apple'ın marketlerinde sergilenmektedir. Tüm apple kullanıcılarına bu ağ üzerinden ulaşabilir ve bir çok satış ya da hizmeti sergileyebilir ve yüksek karlar elde edebilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlar da Mobil Uygulamanızı yapıyoruz ve APP Store'de üst sıralara çıkmasında destek veriyoruz.

Android Mobil Uygulamalar

Android Mobil Uygulamalar bilindiği üzere Google Play Store adı altında sergilenmektedir. Tüm android cihazların demirbaşı olan Google Play Store ile tüm ANDROİD cihaz kullanıcılarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm telefonlara bildirimler göndererek de kampanyalarınız ya da satışlarını veya indirimleriniz ile alakalı bilgilerden haberdar edebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

%41

Mobil Uygulama ile Satış Artışı

265+

Mobil Uygulama İndirme Raporları

+80K

Web Sitesi Organik Tıklama

180k

Mobil Uygulamarımızın Toplam İndirilmesi

İnternet'in vazgeçilmezleri arasında yerini alan Mobil Uygulamalar ile müşterilerinize hem kolaylık sağlayın hem de satış ve hizmet gelirlerinizi ikiye katlayın!

Mobile First Design

Telefon ve tablet Mobil Uygulama ile müşterileriniz sizlere rahatlıkla ulaşsın!

Mobil Market

Neden sizin de mobil marketlerde bir Mobil Uygulamanız olmasın?

SMS Bildirimleri

SMS bildirimleri ve duyuru bildirimleri ile Mobil Uygulamanızı geliştirelim

Bize Buradan Ulaşın ve Sizin de Bir Mobil Uygulamanız Olsun!

Tüm sormak istedikleriniz ve detaylı bilgi için bize ulaşın

Mobil marketlerde ki Mobil Uygulamalarınız en üst sıralarda yerini alsın!

Müşteri Yorumları