Digital Consultancy Services

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords reklam yönetimi ile internetin en büyük arama ağı olan Google reklam yöneticisini ve tüm reklam kampanyalarınızı yöneterek yüksek kazançlar ve alabileceğiniz en iyi sonucu sizlere sunuyoruz.

Nedir bu Google Adwords Reklamları?

Google Adwords Reklamları kısaca internette ulaşabileceğiniz en karlı ve en kazançlı reklam platformudur. Bu platformda şöyle başlıklarla reklam verebilirsiniz. Görüntülü reklam ağı ve arama reklam ağı. Görüntülü reklam ağları da dallara ayrılmaktadır. Bunlar; banner reklamlar ve e-ticaret ürün reklamları. Alttaki iki kutucukta Google Adwords ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı

Bu alanda şunu söyleyebiliriz ki görüntülü reklam ağı çok geniş bir kitleye hitap eder. Hepimiz web sitelerin de dolaşırken bir çok sayfanın kenarında kıyısında reklamlara denk gelmekteyiz. Hatta dev web sitelerinin örn; Facebook, İnstagram, Youtube vb.. büyük firmalarda da bunlar vardır. Buraya gelen reklamlar Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı ile gelmektedir. Peki bu nasıl oluyor? Hemen bahsedelim, siz Google Adwords panelinize bakiye yükleyerek reklamınızı verirken size Google şöyle bir soru yöneltir. Reklamınız hangi birimlerde yayınlansın? Orada iki seçenek mevcuttur biri Görüntülü Reklam Ağı diğeri ise Arama Motoru Reklam Ağı. Siz görüntülü reklam ağını seçerseniz Google Adwords reklamlarını çeken tüm web siteler de reklamlarınız gözükmektedir. Ayrıca şunu söyleyelim bu seçeneği işaretlerseniz bakiyeniz biraz daha çabuk tükenebilir. Çünkü oldukça geniş kitlelere gösterilmektedir.

Google Adwords Arama Motoru Ağı

Yandaki Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı ile alakalı küçük metni okuduktan sonra bu metni okumanızı tavsiye ederiz. Google Adwords Arama Ağı Motoru Reklamları ile sadece Google üzerinde ki aramalarda reklamlarınız gösterilmektedir. Biz reklam vermek istediğiniz de panel ayarlarınızı ve profesyonelce yönetimini gerçekleştiriyoruz. Diyelim ki panelinize 100 TL'lik bir bakiye yüklediniz. Bu arada aylık bir para ödemeniz gerekli değildir. Ne kadar bakiye yüklerseniz o kadar kullanım hakkına sahipsiniz. Yani herhangi bir şart yoktur. Artık hesabımızda 100 TL reklam bütçemiz var farz edelim. Daha sonra anahtar kelime saptamaları yapıyoruz. Örn: Web tasarım. Daha sonra bu belirlediğimiz Anahtar Kelime(Keywords)'e tıklandığında düşecek bir değer giriyoruz. Örn: 1 TL. Artık Web Tasarım kelimesin de reklamlarımız çıkacaktır ve her bizim reklamımıza tıklandığında hesap bakiyemizden artık 1 TL düşecektir. Tabi ki kabataslak anlatım yaptık. Bir çok detay vardır. Kolay yönetilen bir panel değildir. Tüm detaylarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Google Adwords Reklamları Sıralaması Neye Göre Yapılır?

Google Adwords Reklamları verilen kelime başına ücretine göre sıralanır. Diyelim ki "Web Tasarım" kelimesinde bir reklamımız var. Biz bu kelimeye tıklama başına 2 TL ücret belirlediysek, rakip firma 2.50 TL belirlediyse o bizim üstümüz de çıkmaktadır. Google Adwords Reklamları sadece bu kadar basit ve kısa anlatılabilecek bir ağ değildir. Çok geniş ve verimi tahmininizden daha yüksek bir noktadadır. Tabi önce doğru bir reklam ajansı ile çalışmanız gereklidir. Çünkü internet reklamları basit bir yönetim istemez ki özellikle de Google Adwords Reklam Ağı profesyonel ellerde iyi gelirler kazandırmaktadır.

Nokta Atışı Google Adwords Reklam Yönetimi

Tabiri caizse nokta atışı stratejilerimizle Google Adwords Reklamlarınızı yönetiyoruz. Tüm tecrübemizle yapılması gereken tüm püf noktaları yaparak çok az miktarlarda en yüksek verimi nasıl alabiliriz bu konuda belirli stratejiler geliştirdik. Bunları uygulama kısmı ile de test ederek sonuçların gerçekten etkileyici olduğunu söylemeliyiz. Profesyonel bir dokunuş ile oldukça az fiyatlara yüksek karlar elde edebilirsiniz..

Effective Digital Consultancy Strategy

Hemen Bize Buradan Ulaşın ve Google Adwords Reklamlarınızı Profesyonel Yönetelim

Tüm bilgimizi sizin için kar gütme amacı ile paylaşıyoruz..

Contact us and we will create and deliver bespoke digital strategies. Get solutions with the biggest impact for your business.

Müşteri Yorumları