Reputation Managment Services

Master Akıllı E-Ticaret'i Kullanan Kazanıyor!

Gittigidiyor ve N11 gibi satış sitelerini tek panelden yöneten, toplu ürün yükleyip çıkartabilen, 28+ online ödeme posunu içinde barındıran akıllı e-ticaret sistemi olan Master E-Ticaret ile tanıştınız mı?

Master Akıllı E-Ticaret

200+ XML entegrasyonu ile bayisi olduğunuz firmanın anlık olarak ürün ve fiyatlarını güncelleyebilir, 28+ firmanın e-ticaret sitelerine toplu ürün yükleyebilir ve tek panelden siparişlerinizi alıp kolayca kullanabilirsiniz. Yazılımımızın en büyük özelliği örneğin gittigidiyor da ki mağazanızdan sipariş geldiğinde yazılımın yönetim paneline düşmesidir. Ayrıca kolay ve basit şekilde ürün fiyatlarını güncelleyebilir ve ürünleri farklı döviz kurları ile girebilirsiniz. Ayrıca Excel ve xml gibi toplu düzenleme/yükleme işlemlerini de bir tık ile yapabilirsiniz..

Online Ödeme (Sanal Pos)

28+ Sanal pos modülü yazılımda hazır beklemektedir. İstediğini banka ya da kuruluş ile çalışabilir ve anında entegre yapabilirsiniz.. Üstelik yazılımın en büyük kolaylığı ise hem müşteriyi hem de satıcı kişiyi yormadan her şeyi tıklayarak halledebilmesidir. Ayrıca veri güvenliği en yüksek seviye de olması sayesinde hiçbir veri kaybı yaşanmaz ve 256 Bit koruma sistemi ile sitenizi koruyabilirsiniz.

Akıllı/Gelişen E-Ticaret Yazılımı

4x Ayrıca yazılım sürekli güncelleme ve ilerleme kaydetmektedir. 4x Üstü sürümlerimiz de yazılımı sürekli olarak güncelleyip yeni özellikler eklenmeye devam edilmektedir. Ayrıca ekstra olarak modül kurmaya gerek yok çünkü anlık olarak tüm kurulu sistemlere modülleri otomatik göndermekteyiz. Böylece müşteriye iş yükü çıkmaz ve müşterinin e-ticaret satışı aksamaz.

Effective Web Development Solutions

Master Akıllı E-Ticaret

Yönetim panelin de anlık olarak müşterilerin sepete ne eklediklerini görebilir ve müşteriniz ile anlık iletişime geçebilirsiniz. Bunların dışın da hangi sayfada olduklarını ve sepetten neyi ekleyip çıkardıklarını da anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca en çok ziyaret eden ürünlerinizi istatistikler bölümünden ay sonu ya da yıl sonu bakarak o ürün üzerinde kampanyalar yapabilir ve o ürünü almış kişilere toplu SMS de gönderebilirsiniz.

256 Bit Korumalı Akıllı E-Ticaret

Master E-Ticaret ile Her Şey Yakın

Üstelik Çok Kolay Kullanıma Sahip

Dilediğin Gibi Değiştir, Kullan

Master Akıllı E-Ticaret ile karlarınızı arttırabilir ve internet de siz de yerinizi alabilirsiniz. Anlık olarak güncellenen ve yenilenen Master Akıllı E-Ticaret müşterilerine her zaman yenilikleri ve gelişen çağın güzelliklerini sunar.

Demo Talep Formu

Hemen bir demo talep edebilir ve Master Akıllı E-Ticaret paketlerine sahip olabilirsiniz.

Master Akıllı E-Ticaret paketlerimiz uygun, kolay ve basit olarak müşterilerimize sunulur. Bunun yanı sıra reklamlarınızı da profesyonel olarak yönetiriz.

Müşteri Yorumlarımız